Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube Csatornámon lévő...

Youtube Csatornámon lévő videóimat töröljem inkább őket?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van a csatornámon évek óta pár videó, néhánynál ki írja hogy néhány országban le van tiltva, nem Magyarországon, v olyan is hogy csak a jog tulaj kapja a bevételt,stb, jobb inkább elmentsem őket és rá tenni adathordozóra? köszönöm a válazt..

2017. nov. 26. 17:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta hogy a felhő tárhely sem biztonságos...
2017. nov. 26. 17:56
 2/5 anonim ***** válasza:

"jobb inkább elmentsem őket"

Te nem lenni Magyar ? Ha nem akkor visszavonom. :)

2017. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A felhőse biztonságos, lehet ott is törlik előbb utóbb, vagy változik a törvény és be keményítenek. Már olvastam róla cikket hogy minden egyes feltöltés át fognak vizsgálni majd hogy mit töltünk fel.


Cikkek:


[link]


[link]


Bármi történhet a felhőben, adatvesztés kitiltás a fiókból vagy a fájlokból.


Itt van is egy cikk a Google Drive-ról, ki tiltotta pár felhasználót a Drive-ból.


Cikkek:

[link]


[link]


Külső merevlemez biztonságosabb.

2017. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néhányat le is töltöttem a videókból , mert némelyik le van tiltva Magyarországon, is köszi a választ...
2017. nov. 26. 18:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy értve, azt töltöttem le ami még nincs letiltva Magyarországon.
2017. nov. 26. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!