Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Utorrentnél, hogy tudom...

Utorrentnél, hogy tudom beállítani a feltöltési sebbeséget?

Figyelt kérdés

A letöltéssel 200 fölött szokott lenni nincs gond a visszatöltés alig megy mindkettő korlátlanra van állítva és csak 0,9kb/s-körül mozog.Így kifognak tiltani:(:(:(Mit állítsak be?

Az bezavarhat,h én Németországból töltök?


2010. jún. 1. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:

A feltöltési sebességed nem csak attól függ milyen a neted. Ha éppen nincs az adott torrenthez senki sem aki tölteni, hibába osztod meg.

1. A 2.x-es verziót használd.

2. Beállítások->Beállítások->BitTorrent->Protocol Encryption Outgoing: Erőltetve

2010. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A 2-verziót használom és olyan filmet töltök amit sokan töltenek és mégis visszafele alig megy.A beállításokban átállítottam erőltetve,így majd gyorsabb lesz?Vagy ezt miért kell?Nem igazán értek hozzá.

Köszönöm.

2010. jún. 1. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagy mértékben attól függ hogy mien neted van.

De ha feltöltesz akkor ne tölts le is!

A letöltést ne állítsd korlátlanra, mert az ADSL-t amúgy sem a feltöltésre találták ki. A feltöltés jóval kevesebbel fog menni , állítsd korlátlanra és a letöltést vedd vissza jócskán!

Nem hiszem hogy Németország az gáz lenne :)

A te feltöltésed nem befolyásolja a letöltők száma, mert nem rendelkezel böszme nettel. Üdv.

2010. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A protokoll titkosításának a lényege, hogy ha valamelyik szolgáltató szűri a bittorrent protokollt aki épp útba esik közted és a között aki töltené akkor nem feltétlenül fogja korlátozni mivel elrejted előle, hogy ez egy bittorrent adatcsomag. Céges neten pl. kiválóan működik :D
2010. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok.Köszönöm a válaszokat.Még annyit,h az erőltetve mód után van a titkosítatlan bejövő kapcsolatok ki van pipálva az úgy jó?
2010. jún. 2. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, az úgy jó.
2010. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!