Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Értem ezt a bitcoin-bitcoin...

Értem ezt a bitcoin-bitcoin cash-eterium ügyet?

Figyelt kérdés

Itt van ez a bitcoin paper vallet:

[link]

azt már értem, hogy ez olyan mint egy bankszámla. annyi bitcoin pénz van rajta amennyit rátöltök, ha hozzátöltök akkor annyival több lesz, ha levonok belőle akkor annyival kevesebb.

Amit nem értek, hogy ha jól tudom, akkor ha augusztus elött is megvolt ez, akkor annyi bitcoin cash pénz is van rajta, amennyi a hardfork pillanatában volt rajta s annyi bitcoin gold is van rajta amennyi annak a hardforkja pillanatában volt rajta.

Amit nem értek az az, hogy hogyan tudom azt megcsinálni, hogy pl. átküldöm a rajta levő bitcoin cast egy másik bitcoin cash pénztárcára. És a goldot is átküldöm egy másik gold pénztárcára. Jól értem, hogy ugyanazon a pénztárcán, (publikus-priváte kulcs páron) lehet bitcoin is, bitcoin gold is és bitcoin cash is? És Ethereummal, Ripplevel, NEOval stb. mi a helyzet? Annak más formátumú a private key kódja vagy ugyanazzal a párossal használhatom azt is?


2017. nov. 14. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:

a bitcoinos paperwallet-en lévő privátkulcsodat importálod egy BitcoinCash meg egy BitcoinGold walletba.

ha letöltötted az adott walletet, a menüben: Help -> Debug -> Console

itt beírod, hogy: importprivkey

utána írod a privátkulcsodat, pl.: importprivkey L5SJmEa7MUM7XKmuqEz9ccwBWuX7QBtpNXsrK5vcv454TwtoGfFs

a többi fajtával, amit írtál ez nem működik

2017. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!