Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendeltetek már sima levéllel...

Rendeltetek már sima levéllel terméket pl a teszveszről?

Figyelt kérdés
tapasztalat? volt akinek nem jött meg a termék? vagy hibásan?
2010. máj. 31. 11:12
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én rendszeresen sima levélben kérem a terméket, de eddig mindig megérkezett, és nem sérültek a termékek. Ezeket bélelt borítékban szokták küldeni. Így viszonylag kicsi az esélye , hogy sérüljön a termék.
2010. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kínából vagy USÁból is megjött többször is minden gond nélkül. Ha kis csomag, nem túl nagy érték akkor én nem aggódnék túlságosan. Több ezer ilyen megy keresztül naponta a postán. Ha nincs szerencséd az szívás, de azért ne aggód magad halálra, kicsi az esélye, hogy pont a te csomagod veszik el.

Lehet, hogy írnak páran, akiknek elveszett már csomagjuk. Van ilyen, sajnálatos is, ha megtörténik. De mindenképp vedd figyelembe ilyenkor, hogy a sikeresen célba ért csomagok tulajdonosai alig-alig fogják ezt a pozitív élményüket híresztelni a neten, hiszen érthető módon az a természetes, ha időben, épségben célba ért a levél. És az is érthető, hogy akinek meg gondja volt a postával, az hevesen tudtára adja a nagyközönségnek a különböző fogyasztóvédelmi portálokon, óva intve mindenkit a posta használatától, csak azért mert vele rossz dolog történt.

2010. jún. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Én eladóként és vásárlóként is jelen vagyok a teszveszen. Általam simán feladott termékek közül eddig egy db veszett el a postán, a kb. 60-70 sima postázásból.


Sima levéllel, nekem küldött termékek pedig mind megérkeztek.


Eladóként mindig felajánlom az ajánlott postázás lehetőségét, de a vásárló dönt, hogy mi legyen. Volt, aki mégis az ajánlott küldést választotta, és olyan is volt, aki az utalás után mondta, hogy inkább sima postával küldjem.


A lényeg: nem mindegy hogy hol adod fel, és nem mindegy hogy hova érkezik a levél.

2010. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!