Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook miért adott meg...

A facebook miért adott meg nekem kötelezően középső nevet? És miért nem lehet eltávolítani azt?

Figyelt kérdés
Pár embernél vettem észre, hogy a messengerbe úgymond duplázza a nevet, például kovács kovács istván, nekem is megduplázta, és észrevettem, hogy középső nevet beírt, már háromszor töröltem ki onnan, és azt írta, hogy változás elmentve, de semmi nem változik, és végtelenségig játszhatom ezt, csak ott marad, mit lehet tenni??? És miért csak pár embernél csinálja ezt?
2017. okt. 18. 11:13
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom, de ma én is kaptam egy középső nevet...
2017. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mára már eltűntek a középső nevek mindenkinél szerencsére. Nem tudom milyen rendszerhiba lehetett ez.
2017. okt. 19. 17:53
 3/4 anonim válasza:
Hát nálam még nem tűnt el.
2017. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg? :O Az durva akkor, nekem ma már mindenkit normálisan mutatott, és nem tudod sehogysem eltávolítani a kötelezően megadott középső nevet? Hátha holnap már neked is magától visszaáll.
2017. okt. 19. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!