Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a Google Chrome?

Miért lassú a Google Chrome?

Figyelt kérdés

Valamelyik újabb frissítés óta sokkal lassabb lett, vajon ez csak nálam van így vagy másoknál is? Olyat ne írjatok, hogy hát igen, újabban nekem is lassú egy kicsit meg ilyenek. Mert nekem jelenleg nem kicsit lassabb, hanem használhatatlan.


A probléma nem az hogy, lassan tölti be az oldalakat. Forog a töltés jel meg ilyenek, nem. Egyszerűen laggol, idegőrlő, mint ha egy ezer éves gépen futtatnám. A Firefoxot használom, azzal semmi probléma.


Nyilván meg lehet avval oldani, hogy akkor használd azt. Ezt is teszem, de nekem azért hiányzik a Chrome, meg biztos van valaki aki tudja hogy mi lehet a hiba. Nálam van-e, vagy az új verziók ilyenek.


Újratelepítés nem oldotta meg.



2017. okt. 16. 11:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!