Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyik weboldalról a seedboxomr...

Pszicho88 kérdése:

Egyik weboldalról a seedboxomra letöltött torrentet, hogyan tudnék egy másik oldalra seedeltetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már több weboldalon kerestem a megoldást, senki sem tudott benne segíteni és soskzor félreértettük egymást, így most leírom részletesen.



1. Egyik weboldalról letöltöttem egy HD filmet

2. Ezt a HD filmet, nem szeretném sehová feltölteni, hanem marad a seedboxomon Rutorrent klienst használok.

3. Szeretném ezt a fájlt seedbe állítani, de újra már nem akarom letölteni. Szeretném ha felismerné, hogy már letöltöttem és ha seedbe állna, de egy másik weboldalon, mint ahonnan letöltöttem.



Hogy tudom ezt megtenni?

utorrent klienst felejtsük el.

rutorrent klienst akarok használni a dologhoz

Köszönöm.



#kliens #Torrent #rutorrent
2017. szept. 24. 18:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Hogy tudom a 2 fájl hash kódját összeegyeztetni, hogy valóban teljesen ugyanazok e?
2017. szept. 24. 19:17
 2/2 anonim ***** válasza:

Helló!

Nem tudom, hogy már megtaláltad a megoldást?

Vannak rá programok, vagy írsz rá egyet.

2017. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!