Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iwiwen az volt kiírva, h. ma...

Iwiwen az volt kiírva, h. ma 13 órakor léptem be utoljára, pedig otthon se voltam akkor. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
csak én tudom a jelszót.
2008. okt. 20. 19:45
 1/5 anonim válasza:

lehet h mégsem....

de am az iwiw egyébként si csinál néha érdekes dolgokat, szal nem kell csodálkozni:)

2008. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokat hallani hogy itt ott közösségi oldalakon feltörik a jelszavakat.Egyszer velem is megcsinálták fogalmam sincs ki amikor nem voltam otthon valaki feltörte és a nevemben mindenféle ocsmány leveleket küldözgetett.Nekem fogalmam sem volt róla hogy most mi van csak azt vettem észre hogy az ismerőseim elkezdtek oltogatni hogy én mit k*rvázom le őket meg ilyenek nagyon rossz volt pedig én soha nem csináltam ilyet :S

Azóta egy jó hosszú jelszót találtam ki számokat betűket kevertem össze ezt már biztos hogy nem fogják feltörni :)

2008. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az iwiw néha csinál érdekes dolgokat.De az is lehet,hogy tényleg feltörtek.Változtass jelszót.Az a jó jelszó,ami legalább nyolc karakter(asszem iwiwen nem lehet hosszabb),vegyesen tartalmaz kis és nagy betűket,és különleges karaktereket.

Pl: M!uw67O?gH

Az ilyeneket is fel lehet törni természetesen(pl brute force módszerrel),de túl sok idő lenne(évtizedek,századok),úgyhogy meg sem próbálkozik vele senki.

2008. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja még az is lehet,hogy valaki küldött neked egy billentyűzetleütés naplózót(keylogger).De lehet,hogy tényleg csak az iwiw szarakszik.Ha jelszót változtatsz,abból nagy bajod nem lehet.Egy vírusirtás sem árthat.
2008. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
billentyűzetleütés naplózót(keylogger)...ez mit jelent? köszi
2009. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!