Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy facebookos játék hogyan/mi...

Egy facebookos játék hogyan/miből azonosítja be, hogy az én adatlapommal már jártam rajta?

Figyelt kérdés

Van egy játék amibe ha először lép be egy felhasználó az adatlapjával akkor kedvezményekben részesül, én ezeket már felhasználtam és szeretném újrakezdeni.

Eddig bármilyen változtatást csináltam az adatlapomon mindig ugyan onnan folytatódott a játék ahol abbahagytam.

Amikkel eddig próbálkoztam:

Letöröltem az appot majd visszatelepítettem

Felfüggesztettem a fiókot majd vissza aktiváltam

Facebook ID-t átírtam

Név, email cím változtatás sem segít


2017. szept. 12. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül akármit csinálsz, maga a profilod azonosítója nem változik. Az ID amit megváltoztathatsz csak egy rövidebb hivatkozás a profilodra, a tényleges ID-je semmilyen más esetben nem változik mert az az állandó hivatkozási alap egy profilra. A többi egyéb módosításnak pedig már nincs köze a profilazonosításhoz (technikai szempontból).


Új játékot csak új profilból indíthatsz, csak attól lesz eltérő az azonosítója.

2017. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
FaceBook ID azonosító számod akkor is megmarad ha módosítod amire te gonodlsz. ;-)
2017. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. szept. 12. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!