Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik taggal szimpatizáltok...

Melyik taggal szimpatizáltok legkevésbé a Starity-n?

Figyelt kérdés

2017. szept. 10. 17:50
 1/5 anonim válasza:
van pár..
2017. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kikre gondolsz?
2017. szept. 16. 01:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Lapok terén:

Selz1992 és Alysia. Mindenkin átgázolnak csak hogy megszerezzenek egy lapot. Mintha az életük múlna rajta, nagy valószínűséggel az általuk szerkesztett lapok nagy részét nem is szeretik, csak 1500 alattiak, népszerűek és ezért tartják meg őket. Undorítóak.

A simplegirl. is az unszimpatikus tagok közé tartozik. Megkap egy lapot, majd egy hétre rá elcseréli sunyiban (mivel 3 hónapig azt meg kéne tartania).

A moderátorok se szimpik, olyan lapot vesznek fel maguknak amit csak akarnak.

2017. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az IQ szegény, még normálisan fogalmazni vagy helyesen írni se képes 10-16 (az a legelkeserítőbb, hogy a gimnazista korúak között is sok a buta) év közötti "kemény magból" nehéz lenne konkrét embereket kiemelni... őket összességében nem kedvelem.


Moderátorok közül Glamster a legkevésbé normális. A "Fanháborús" cikkének minden fordulója alatt méltatlankodott a többség, hogy ostobaság ez a cikk, mégis tovább viszi, nem egy cikksorozatánál hasonló a helyzet. Egyszerűen nem érdekli, mire lenne kereslet az értelmesebb rétegben, ha pedig valaki szólni mer, még neki áll feljebb és letiltja a számára kellemetlen véleményt formáló tagot...

2017. dec. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bár régi kérdés, én csak most bukkantam rá, de remélem nem baj, ha így is válaszolok:

közel 6 éve vagyok tag, de volt pár kisebb inaktív időszakom, a moderátorokkal sosem volt összetűzésem (le is kopogom), de némelyikről megvan a véleményem, de most célirányosan Alysia-ról beszélnék én is.

történt ugyanis, hogy egy közel 10 éve nem frissített lapot szerettem volna elkérni, aminek szerkesztője 6 éve nem is volt aktív, tehát minden adva volt, hogy megkaphassam és frissítsem. tiszteletteljesen kértem is az erre létrehozott topic-ban, majd jött a válasz, ami elég rendesen meglepett... ugyanis a fent említett tag közel sem a legszebb stílusban odavágta, engem megalázva, hogy először a már meglévőeket kéne rendbe tenni, mert mindegyik erősen hiányos. itt több ponton akadtam fent:

1) egyik sem erősen hiányos. egyetlen egy olyan volt, amiben tényleg voltak hiányosságok, de az erősen eléggé messze volt.

2) mindegyik..? eléggé túlzás..

aztán ezek után úgy voltam, hogy javítottam, amibe belekötött, de hogy többet lapot nem kérek az fix:)

egyébként is, mint moderátor nem az ő érdeke lenne, hogy az oldal a lehető legfrissebb infókkal legyen tele..? és abba amúgy bele sem megyek, hogy van pár emberke, akinek van lazán 20+ lapja és azok tényleg rossz állapotban vannak, de ők rögtön, első szóra megkapnak mindent:")

elnézést a kis panaszkodásért, de azt hittem, hogy csak rám pikkel ennyire, és jó volt látni, hogy tényleg van másnak is gondja ezzel a taggal.

2020. máj. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!