Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be lehet állítani úgy a...

Be lehet állítani úgy a PayPal-t hogy amit összekattingattam pénzt (395 ft) azt bankkártya nélkül eltudjam költeni?

Figyelt kérdés

Ha be lehet akkor hogy? A GoDaddy.com-on szretnék venni .info domain nevet és ahhoz kéne.


A segítséget előre is köszi :D


2010. máj. 25. 21:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
Asszem ilyenkor lehet bankkkártya nélkül is... ha jól tudom. Persze ha rajta van a pénz a PayPal egyenlegen. Próbáltad már?
2010. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha már a Paypal Egyenlegeden van a pénz, akkor nem kell bankkártya. Az csak arra az esetre kell, ha a bankkártyás számládról akarsz költeni.


Ehhez a három féle számlatípusból az elsőre van szükséged a PAYPAL-nál.

2010. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

395Ft-ért domain név? :) Ne haragudj, de mennyi idő alatt jött ez össze? Fél év?

395Ft-ból lehet venni mondjuk 5 Túró Rudit. Azt meg nem tudod még PayPal-lal kifizetni.

2010. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

.info domain név $0.89/év boccs

395ft 3 hónap alatt jött össze és akinek nincs kártyája annak nem marad más mint kattingatni mer anyuci nem adja oda mindenkinek

2010. máj. 26. 14:06
 5/11 anonim válasza:
Hát sajnos nekem se adja oda :D
2010. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

mindig ahogy átirányít paypal-ra hogy fizessek ezt írja ki :Add New Credit Card or Debit Card


nahát ez így jóó pFF

2010. máj. 26. 14:49
 7/11 A kérdező kommentje:
csinltam egy personal account-ot is és annál is kéri.... ha valaki tudja a megoldást az szóljon pls
2010. máj. 26. 15:10
 8/11 anonim válasza:
Egyszerű: Nem lehet bankkártya nélkül fizetni PayPallal. Sajnos kiderült, akkor mégsem lehet úgysem fizetni, ha van egyenleg a PayPalon. Hát hiába. Már a faxom ki van, hogy interneten, pl STEAM-on vannak csomó akciók, és csak bankkártyával lehet fizetni. Már mindent átvesz a bankkártya... És akinek nincs?? Lehetne rózsaszín csekkel, vagy banki befizetéssel is talán -.- De ugye azt hiszik mindenkinek van kártyája... Na mind1 ez van... Amúgy én domaint egyszer úgy vettem, hogy kinyomtatattam valakivel a szerződést és banki befizetéssel egyenlítettem ki a számlát (nem kell hozzá semmi sem, bemész bankba és befizeted).
2010. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kell beállítani semmit hozzá.

Egyszerűen nem adsz hozzá kártyát.


How would you like to pay for your purchases?

Top-up yourPayPal account


Transfer money from your bank account to your PayPal account using the account information provided here. Make sure that the name on your PayPal account matches the name on your bank account. It is also essential that you copy the Transfer ID in the Notes or Memo section on your bank transfer form, so that the money can be transferred successfully.


Your money will be in your PayPal account in 2-3 business days. We don't charge you any fees for this transfer.


Your transfer must be in Hungarian Forints. If you use a different currency, your bank will convert the amount to Hungarian Forints before transferring it to PayPal.


1.

Send a domestic bank transfer to this account


Beneficiary Name

BofA re: PAYPAL PTE LTD

Bank

Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest

Bankszámlaszám

10918001-0000000115050684

Transfer ID 81N1NWLDXB2DEY6

What's this?This unique ID ensures that your funds are transferred to your PayPal account. Include the ID in the Notes or Memo section on the transfer form (your bank may use a different name for the section).



This unique ID ensures that your funds are transferred to your PayPal account. Include the ID in the Notes or Memo section on the transfer form (your bank may use a different name for the section).


Print transfer information

2.

Shop online using your PayPal account


Once the money is in your PayPal account (in 2-3 business days) you can pay instantly at eBay and thousands of other online stores worldwide.

2010. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
És próbáltad már vagy a levegőbe beszélsz csak?
2010. máj. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!