Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja ki a facebook hogy...

Miért írja ki a facebook hogy egy Apple számítógép lépett be a fiókomba?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kétszer láttam apple számítógépet a bejelentkezett eszközök listájában, de nekem nincsen mert nem is engedhetném meg magamnak..és ismerőseimnek sincsen Apple gépe.És az IP cím nem hozzám mutatott hanem tőlem 150km-re és két különböző irányban.

Miért írja ki ezt a gépem?


2017. aug. 28. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nehéz leszűrni a következtetést: valaki a tudtodon kívül lépeget be a fiókodba. Én minél hamarabb jelszót cserélnék, illetve (ha még nem történt meg) beállítanám a kétlépcsős azonosítást.
2017. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdd azzal mondjuk, hogy jelszót cserélsz.

Apple az ájfón is. Az sincs?

2017. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem Applet ír ki hanem Mac-et, de iphone sincsen.
2017. aug. 28. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben - ahelyett, hogy itt kérdezősködsz - AZONNAL jelszót kell cserélni.

Meg ebből tanulva bekapcsolni a kétlépcsős hitelesítést, elkerülendő a hasonló eseteket.

2017. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!