Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az email címemre jött ez...

Az email címemre jött ez üzenet a barátikör. -ről hogy 2ismerőst kelleni visszaigazoln! De hogyan?

Figyelt kérdés
Nem találom hogy kellene visszaigazolni őket,és hogy kik is.Hogy tudom megnézni?
2010. máj. 25. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is jött, de én sem találtam senkit, akit vissza kellett volna igazolnom. Most vagy mi vagyunk szerencsétlenek, vagy nem átlátható az oldaluk, vagy (amit legvalószínűbbnek tarok) ez csak egy trükk, hogy azokat a felhasználóikat bejelentkezésre bírják, akik már régen nem látogatják az oldalt.
2010. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Ez lehet igaz hogy trükk,mert már fél éve nem voltam bejelentkezve,de tényleg nem találtam semmit, és senkit akit visza kellett volna igazolnom!
2010. máj. 25. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!