Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eladtam a jófógáson háztól-ház...

Eladtam a jófógáson háztól-háziggal. Mikor érkezik a számlámra az összeg?

Figyelt kérdés
A vevő ma átvette. Az automatikus e-mailben azt írták, hogy kézbesítéstől számítva 3 munkanap után utalják az összeget. Tényleg ennyit kell várni?

2017. aug. 2. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Minek kérdezed, ha tudod?
2017. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

OFF:

Miért válaszolsz, ha nem tudod?


ON:

Az érdekelne, hogy ez gyakorlatban is valóban tényleg ennyi idő-e. 2 nap múlva kapja meg a vevő(kifizette), és 3 nap után utalják. Majdnem 1 hét amíg megkapom az összeget az eladás után? Tapasztalat érdekelne, hogy valóban így működik-e a háztól-házig szolgáltatással az eladás.

2017. aug. 2. 18:25
 3/4 Harangozó Csaba ***** válasza:
59%
Az utalási időszak (futár)cégenként változik. Attól is függ hogyan dolgozzák fel a számláikat, meg a könyvelési ciklusaiktól is. A DPD cég például keddenként utalja az összegeket. Viszont a Foxpost 2-3 munkanap alatt, de a múltkor pénteken átvett cuccért már hétfőn du. a számlámon volt a pénz. Szerintem nyugodtan várj, ha rendesen megadtad a számlaszámodat, utalni fognak. Ha viszont késik a kifizetés, akkor írj nekik vagy hívd fel őket, a csomagszámmal, stb. és meg lehet velük beszélni. ( Némely ügyfélszolgálat jó és gyors, pl. Foxpost, míg a DPD nemigen válaszol email-ekre :-( ) A Jófogás Háztól-Házig szállítás a GLS futárcéggel történik, az ő dolgaikat nem ismerem, nekem ők drágák, így más módszerrel küldöm a dolgokat...
2017. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megérkezett a kérdés kiírása után 2 nappal.
2017. okt. 9. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!