Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valahogyan le lehet tiltani...

Valahogyan le lehet tiltani egy oldalt a facebookról?

Figyelt kérdés
Megmondom öszintén nagyon idegesít, hogy minden második megosztásnál a kasza tibi önelégült fejét kell nézegetnem, szóval valahogyan ezt szeretném kiküszöbölni. Lehetetlen vágyam?

2017. júl. 30. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden poszt jobb felső sarkában van egy kis lenyitható fül. Ott kikapcsolhatod az összes értesítést az adott oldaltól.
2017. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gondolom minden ismerősöd azt osztogatja. Szelektálj az ismerőseid között, aki hülyeségeket oszt meg, azt ne kövesd tovább vagy töröld ki.
2017. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

így van. hülyén van megoldva, mert ha egy oldalt letiltassz, akkor annyi történik, hogy onnantól nem lájkolhatod, nem írhatsz oda kommentet, nem léphetsz kapcsolatba az oldallal, de ettől függetlenül ugyanúgy megtekinthető marad...kaszatibi oldal már nálam is le van tiltva, de semmit nem oldott meg.


én is inkább szelektáltam, és aki ilyen fszságokat osztott meg, leiratkoztam a bejegyzéseiről, gond megoldva.

2017. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! A problémámat a hozzászólásotok nagyban megváltoztatta, most már csak néhány alkalommal tűnik fel a szemem előtt Tibóca. :)
2017. szept. 22. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!