Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a facebook...

Miért van az, hogy a facebook messengerbe bemásolt youtube linkekehez nem tölti be az indexképeket?

Figyelt kérdés
Csak forog a betöltés karika és semmi, miután elküldöm az üzenetet akkor is csak az URL jelenik meg. Eddig teljesen rendben volt, de hirtelen bedöglött, márpedig számomra fontos ez a funkció, hogy lehessen látni, amit küldök.(asztali/laptop esetében van a gond) Ha telefonról küldök linket akkor megjeleníti gond nélkül. Ami viszont érdekes, ha Facebook videó linkjét küldöm el, akkor gépről is rendben van. Már több böngészőből is próbálkoztam, hátha a Chrome hibás, de nem... Mi lehet a gond???

2017. jún. 11. 16:51
 1/2 anonim válasza:
Lassú a neted/a géped/mindkettő. Várj egy kicsit, és jó esetben betölti, ha nem megy, tán messengerben... Nekem néha nem megy, néha várás után megjeleníti, néha meg kapásból, szóval tök kiszámíthatatlan, ahogy a telefonmról osztott netem is, térerő függvényében...
2017. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elég gyors netem van és a gépemre sem panaszkodnék, eléggé rendben van a sebessége. Mellesleg eddig sosem fordult elő ilyesmi. A bemásolás pillanatában azonnal csatolta az indexképet minden alkalommal. Aztán egyik napról a másikra behalt. Próbáltam a várakozást is... konkrétan 20 percet (ennyit bírtam :) ) és semmi! Sztem 1 hét várakozás után is csak töltene. Ezt az egy dolgot leszámítva, minden jól megy, pörög és villám gyorsan betölt.
2017. jún. 11. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!