Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel többször tudsz megnyitni egy letöltést kattintás nélkül?

Figyelt kérdés
pl van egy szam , és 20 szor leakarod tölteni,de nem akarsz mindig kattingatni , megoldhato ?
2010. máj. 17. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ha az a célod hogy leterheld és összefagyaszd a szervert én arra az operát használtam. kb 100-szor megnyitottam ugyanazt a lapot és beállítottam mindegyiket 1 mp-s frissítésre. ilyen kisseb szerverek összeomlanak tőle.
2010. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem,az a célom hogy beneveztünk egy versenybe,és az alapjan lehet nyerni hogy ki hanyszor tölti le a számot,és ezt akarom valahogy feltornazni .. [link] itt
2010. máj. 17. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor szedd le a flashget-et, ott add meg a letöltési url-t és a szorzóhoz írd be hányszor akarod letölteni.
2010. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen letöltöttem,beírtam az url hez a címet es utana hogy tudom beallítani a szorzókat ?
2010. máj. 17. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!