Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi kell ahhoz, a flash playere...

Mi kell ahhoz, a flash playeren kívül, hogy indavido-n tudjak videókat nézni?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a gépem, és eddig bármennyiszer megcsináltam ezt, csak telepítettem egy flasht aztán már játszotta is a böngészőm a videókat indavideon. Most nem. Mitől lehet ez? Köszi a válaszokat.
2017. máj. 13. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem flash-t használ az indavideo, hanem html5 videót. Youtube megy? Sima videókat le tud játszani a géped? Milyen böngészőt használsz? Milyen oprendszered van?
2017. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Youtube megy, bármilyen más videó simán megy, chrome-ot használok és 8.1-es windowsom van. Amúgy az a tapasztalat, hogy próbálok indavideon lejátszani egy videót, betölti az alsó képsor egy részét, majd meg se mozdul. Nem az oldallal van gond, mert az iphonom simán játsza és eléri az indavideós videókat.
2017. máj. 14. 00:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Legfrissebb Chrome-ot használod? Próbáld letörölni a flash-t a gépedrôl, lehet, hogy bezavar valamiért.
2017. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!