Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok letölteni videót...

Hogyan tudok letölteni videót az MTV videótárból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Le szeretnék tölteni egy videót az MTV videótárból, de eddig még nem sikerült olyan programot találnom amivel le tudnám tölteni rendesen és egyszerűen.


Aki tud valami jó megoldást kérem írjon.Köszönöm előre is.


2010. máj. 16. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ingyenes nincs jobb tudtommal:


[link]

2010. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Beírtam az url rámentem, hogy donwload de csak valami a pár kilobyte-os aspx fájlt töltött le.Hogy kel szakszerűen üzemeltetni?
2010. máj. 16. 11:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb (nekem a legjobb is) a Firefox böngésző és hozzá a DownloadHelper kiegészítő. Ezzel nem csak az MTV videótárból de bármilyen más oldalról is egyszerűen le tudod menteni a média tartalmakat, legyen az zene, videó vagy kép.
2010. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és egy kis videós segítség a downloadhelper+firefox páros használatához: [link]
2010. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az Orbitnál meg kell nyitni a Grab++ ablakot.Amikor egy videó megy a böngészőben,megjelenik letöltési lehetőségként a Grab++ ablakban.Ki kell pipálni és aztán Letöltés.Érdemes rákattintani arra,hogy a csak a videókat jelenítse meg,mert összeszed mindenféle reklámot is.
2010. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A DownloadHelper remek letöltő más oldalakhoz,de az MTV videótárából nem tud letölteni.
2010. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12:48-as. Nekem tud az MTV videótárból is. Kipróbáltam mielőtt írtam. Így a hiba nálad lehet.
2010. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hm.Vajon miért?

Ezt pl nálam nem tölti le.Valami 480 B-os wmv fájlt letölt,de hát az semmi......


[link]

2010. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem leszedte .flv- formátumba.
2010. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ááááá,de nem azt a bannervacakot..........:)

Hanem az A la carte műsort.Vagy azt is?

2010. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!