Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-n ez mit jelent? "Tilos...

Ncore-n ez mit jelent? "Tilos a többszörös hozzászólás. Ha te voltál a topikban az utolsó hozzászóló, akkor ne írj új hozzászólást, hanem szerkeszd bele a mondanivalód az előzőbe! "

Figyelt kérdés

Ezt az üzenetet kaptam, és szerkesztették az utolsó hozzászólásomat.

Ha jól értelmezem, ha írok egy hozzászólást, addig nem írhatok újabbat, amíg más nem ír hozzászólást?

Ezért milyen büntetést kapok/kaptam?


2017. máj. 7. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt jelenti, ha hozzá akarsz még tenni valamit ahhoz, amit írtál, akkor szerkeszd az előzőt és írd hozzá, ha majd valaki válaszol, akkor írsz hozzá te is.


Szerintem semmit, ha viszont folyamatosan csinálod figyelmeztetés ellenére is, akkor egy időre elvehetik a hozzászólás jogodat.

2017. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Lassan 5 éve megvan a felhasználó, ez az első "hibám".

Szoktam olvasgatni a szabályokat, de hát mindent én sem tudhatok :)

Nagyon igyekszem, hogy megtartsam a felhasználót, mert egy itteni felhasználótól kaptam a meghívót, és nem akarom, hogy neki is "baja" legyen.

2017. máj. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!