Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom lekódolni a...

Hogyan tudom lekódolni a wifit hogy csatlakozáskor kérje a kódot?

Figyelt kérdés
van egy routerünk és elég forgalmas helyen lakunk és szokták lopni a netet pls segítsetek
2010. máj. 14. 21:42
 1/7 A kérdező kommentje:
léééécccíííííííí
2010. máj. 14. 22:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Keresd meg a Router leírását, mert kelleni fog az ip címe.

Általában 192.168.1.1.

Ezt írd be a böngésző címsorába.

Kérni fog felhasználónevet és jelszót. Általában admin,admin vagy admin,1234, de is routertől függ!

Ha beengedett, keress valami Wireless gombot. Ott lehet állítani majd a beállításokat. Válassz valami titkosítást is. WPA vagy WPA2

2010. máj. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kössz
2010. máj. 16. 20:57
 4/7 A kérdező kommentje:
most akkor mi a jelszó??? 1234? vagy admin addig értem hogy felhasználónév admin
2010. máj. 16. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
az is elofordulhat hogy nincs jelszo, felhasznalo admin es jelszot uresen kell hagyni...amugy raguglizol a router markajara es megtalalod a felhsznalot es a usert es sztem azt is hogy hogy kodold le, de az elottem szolo jol leirta
2010. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress rá google-ben a routered típusa alapján az alapértelmezett felhasználónévre és jelszóra.
2010. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszi
2010. máj. 17. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!