Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt is tudÜdözlök mindenkit....

Azt is tudÜdözlök mindenkit. Nagy dilemma fogott el hogy e két antenna közül melyiket vegyem meg: AG-HP-2G20 antennna illetve TL-ANT2424B között vacilálok?

Figyelt kérdés

Kis elő történet hozzá hogy ahová telepíteni kívánom az antennát ott jó rá látás van a pár kilóméterre lévő városra ahol csatlakozni szeretnék meglévő wifi hálózatomra adat továbbitás céljából?

Azt is tudom hogy az 5Ghz antenna jobb lenne mert messzebre és nagyobb jeltovábítással dolgozik de nekem egyenlőre jó a 2.4ghz is mert abben reménykedek menet közben is tudnék csatlakozni a hálózatra ha sikerül kiépíteni.

Aválaszokat előreis köszönöm.



2017. ápr. 28. 05:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen antennával nem fogsz kilométerekre levő wifihez csatlakozni. Hiába van jó vevőd, ha el se jut hozzád a jel.
2017. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Semmi gond.annyi csak hogy kettőt kell vegyél az akármelyikből ha sok kilométerbe gondolkodsz.

[link]

Amit te akarsz az egy antennajel erősítő.

[link]

Kilométereket azonban ne várjál ettől se.

2017. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm igaziból a kilóméter az nem sok légvonalban kb1,5 km közvetlen rálátással csak én úgy gondoltam hogy egy irányított antennát szerelnék arra a helyre ami a magasabb és a lenti részen meg maradna a ruter a saját két 8dbi-s antennával és így gondoltam a hálózati össze kötést.
2017. ápr. 29. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!