Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is szarakszik az iwiw?...

Másnak is szarakszik az iwiw? Pl. Nem tudom egy ismerőseim képeit megnézni, legalább 2-3 hete.

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 12:57
 1/6 anonim válasza:
Volt egy csütörtöki napon karbantartás. Azóta az Internet Explorer nem nyitja meg az iwiwet. Nálam a Mozilla Firefoxon bejön, de nem igazán szeretem, mert mobil netem van és a Mozilla 2x annyit fogyaszt. Nem tudom, hogyan lehetne jelezni az iwiw központjának, hogy valami nagyon el lett szúrva.
2010. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13 08-as: nekem is mobilnetem van, de Google Chrome a böngészőm, Mozilla Firefox skinnel. (be lehet így állítani). Nem fogyaszt annyit. Egyébként pedig nálam működik az IWIW.
2010. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: az IWIW belépőoldal alján: Segítség a belépéshez, illetve Kapcsolat. Apró betűs. Írjál nekik.
2010. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ok, köszi írtam, bár mér egyszer írtam és akkor sem történt semmi.

Gondoltam megkérdezem, hogy másnál is vannak-e bajok!

2010. máj. 14. 13:29
 5/6 anonim válasza:
szia!igen nálam sem működik már 2x irtam nekik az volt a válasz hogy türelem ,rajta vannak az ügyön és addig használjak mozzillát.hát ennyi.mostmár engem is baromira bosszant,én explorert használok és azzal nem jó,nem tudom mit csesztek el,de azt nagyon!
2010. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: töltsd le a Google Chrome-t, aztán állítsd be úgy, hogy használja az IE beállításait. És Chrome-mal is működik az IWIW.
2010. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!