Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet az hogy ha kijelent...

Henrik001 kérdése:

Hogy lehet az hogy ha kijelentkezek Facebook-ról, és Gmailre emailt kapok, abban rákattintok a facebook-linkre, akkor jelszó kérése nélkül be vagyok lépve?

Figyelt kérdés

Elvileg kijelentkeztem, pc és mobilról is, nincs messenger telepítve sehova, se facebook app, a gmail üzeneteken keresztül mégis simán belép. Hogy szüntethetem ezt meg? Mit néztem el?

Köszi!



2017. ápr. 16. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a link tartalmaz egy egyedi azonosítót, ami ezt lehetővé teszi.
2017. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet? senki nem erősíti meg, hogy a gmail-ről belépne, pedig ez nem hiszem hogy egyedül nálam van így. Egy másik fiók, másik email kliensről nem lép be. A "bejelentkezett helyek"et is kinyomtam.

Másik az lenne hogy gondolom nincs erre opció, se itt se ott hogy ne küldjön benne ilyen azonosítót, max ne küldjön semmi értesítést?

Nem tudom megérteni hogy ez min múlik.

Köszi egyébként!

2017. máj. 6. 14:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan a megoldás! Egyszerűen a böngészőkből törölni kellett az fb sütiket, de jó hogy abba már jelszót is mentenek... :) Másik win-en jó volt, aztán másik frissen telepített böngészőben is...
2017. máj. 7. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!