Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Biztonsagos iPhone-t venni...

Biztonsagos iPhone-t venni eBay-rol?

Figyelt kérdés

Edesapam anyanyelvi szinten beszel angolul. (Ez talan jol jon ha az elado szemelzel beszelunk.)

Egy iPhone 2G 8GB erdekelne. Nem tudom, hogy jo otlet. Olvastam kerdeseket es az volt a viszajelzes, hogz jo az eBay.

20$-65$ kozott lattam az iPhonokat. Ez azer eleg nagz penz, nem szertnem kidobni.

Segitsetek legyszives.


2010. máj. 11. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

20-65 szerintem max az induló ár volt.

Egyébként meg olyan, hogy "biztonságos-e az ebay" olyan nincs.

Az adott eladó lehet megbízható, meg kell nézni az adatait, korábbi eladásait, mennyi a pozitív, negatív visszajelzés, ez alapján lehet dönteni, hogy megéri-e.

2010. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én már több mint 40-szer vettem az ebayról, nem egyszer több mint 60ezres értékben, soha semmilyen fennakadásom nem volt! Ha olyan helyről veszel, akinek legalább 50-100 üzlete volt, és pozitív visszajelzései vannak, akkor tuti megbízható!
2010. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ja és ipodot is rendeltem már...
2010. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha gond van az eladonál a paypalnal feltod jelenteni
2010. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen de nehezen bizonyitom ha mondjuk valami hardveres probléma van. :(
2010. júl. 26. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Én MP4 lejátszót vettem ideért ráraktam zenét utána se be se ki. Eladónak visszapostáztam és visszakaptam a vételárat csak a postákat buktam el.
2011. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!