Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A böngészőmbe egyik pillanatró...

A böngészőmbe egyik pillanatról a másikra betrollkodta magát valami új kezdőoldal, hogyan tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan történt, ugyanis nem töltöttem le akkor épp semmit, nem hinném hogy vírust szedtem volna le, és csak megbízható oldalakat böngésztem épp, mint a FB meg a YT, illetve egy blog, ha jól emlékszem (blogspotos).

Az egész úgy kezdődött, hogy kifagyott a Chrome, majd mikor sikerült újra megnyitni, ez fogadott:

[link]

Azóta a vezérlőpultból kitöröltem két, ismeretlen nevű, a tegnapi dátummal települt programot (mert tegnap este történt), a Chrome-ban kitöröltem az alapértelmezett keresőmotorok közül, és az 'Új lap'-ot is átállítottam az eredetire, de még mindig megnyílik. Mit lehetne tenni?



2017. márc. 20. 14:09
 1/4 szántóvető ***** válasza:
csak be kellett volna ütni a keresőbe.a malwarebytes segít. [link]
2017. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Malwarebytes-om éppenséggel van, csak megfelelő cracket nem találtam hozzá sajnos, így tulajdonképpen nincs is.

2017. márc. 20. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
A free is tökéletesen megteszi...
2017. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szántóvető ***** válasza:
hát akkor nézz valami mást.spyware terminator,superantispyware stb.
2017. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!