Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csak az internet explore...

Miért csak az internet explorer működik?

Figyelt kérdés
Csak az internet explorerben működik a net? Felraktam a mozzilát, chrome-ot, operát,safarit, de csak az internet explorer jön be. MI lehet a baj?
2010. máj. 11. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A Start menűben kell lenni a "programok hozzáférhetősége és alapértelmezései"sornak. Kattints rá, a megjelenő ablakban válaszd az "egyéni" gombot. Az újabb ablakban jelöld meg a használandó webböngészőt, majd OK.
2010. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult/Programok telepítése, törlése. Egyéni: itt tedd be a pipát a Mozilla Firefox-hoz, Operához, Google Chrome-hoz, Safarihoz, Internet Explorerhez is. Az összes elérhető lesz. Csak nem értem, minek neked ennyi böngésző? Nekem három van.
2010. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem kell ennyi, csak kipróbáltam mindegyikel hogy megy e rajta a net. Köszönöm. Még nem volt lehetőségem kipróbálni, de holnap feltétlen.
2010. máj. 11. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!