Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fogy el ilyen hamar a...

Miért fogy el ilyen hamar a 200GB internet?

Figyelt kérdés

2 éve élünk itt, és még sose volt probléma belőle, hogy "elfogyna" az internet. Múlt hónapban kaptunk egy új routert a mi emeletünkre, és már akkor is a hónap felénél elfogyott... Semmit sem változtattam az internezetési szokásaimon. Lehetséges, hogy az új router miatt gyorsabban fogy az internet?

Mert most sokkal gyorsabb, és ha telefonomon a 4G megy a 3G helyett akkor is sokkal gyorsabban fogy el az internet, mert elméletileg többet tudok megnyitni 1 perc alatt stb.



2017. márc. 17. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Korlátlan internet nem elérhető ott, vagy hogy működik?
2017. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van de az plusz 12€ havontha és a főbérlő nem akarja lecserélni... nekünk meg elég szar főleg így vizsgák előtt... pedig én még rá is fizetnék
2017. márc. 17. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ, ki használja még rajtad kívül. ha az ember nem néz meg több oldalt, mint előtte, akkor ugyanannyi fogy, tehát csak a betöltés gyorsabb.
2017. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudnátok segíteni, hogy kell a wifi jelszót megváltoztatni?
2017. márc. 17. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
a routernél kell, aminek fajtánként eltérő a módja, de ha mondjuk a főbérlő gondolkozott ezen, akkor úgyis megváltoztatta a belépési jelszót, tehát te azt nem tudod állítani. de egyébként én úgy értettem, hogy ezt a netet csak ti/te használod vagy másokkal közösen?
2017. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hominida ***** válasza:
Ha a dolog a router lecserélése óta van így, akkor lopja valaki a netet. Megnézném jó alaposan, hogy a wifi-kapcsolat eléggé védett-e, és cserélnék jelszót, beállítanék MAC-filtert is.
2017. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hominida ***** válasza:
Az egészhez szükség van az adminisztrátori jelszóra is, ehhez a főbérlőre is lehet szükség. A technikai dolgokat pedig a router kezelői leírásából olvassátok ki, a modellszám alapján biztosan megtalálod valahol.
2017. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!