Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy Indavideóró...

Miért van az, hogy Indavideóról teljesen random tiltanak le szerzői jogvédett tartalmakat?

Figyelt kérdés

Itt van például ez a videó: [link]


A többi Yu-Gi-Oh részt és más animék epizódjait miért nem tiltják le a szerzői jogra hivatkozva, miért csak random 1-1 epizódot? Nem értem. Valaki elmagyarázná?



2017. márc. 7. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit éppen jelentenek, azt tiltják. Kérd számon a randomitást a jelentőkön!
2017. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyarán azt mondod, hogy az Indavideó munkatársai 8 bites hülye-gyerekek, akiknek annyi eszük sincs, hogy megnézzék van-e fönt további szerzői jogvédett epizód?
2017. márc. 7. 15:33
 3/5 anonim válasza:
100%

Sajnos ez pont így történik. Én most az oldalam miatt bosszankodom a legjobban. (ilyen animés oldal, ahol pár száz animét meg tudsz nézni). Napi szinten kell átnézni rengeteg animét, hogy él e még egyáltalán.

Ami mostanság folyik... Egyik napról a másikra tűnnek el egész évadok is nyomtalanul, szerzői jogokra hivatkozva. Nem tudom, de az elmúlt 6 évben nem tűnt fel? (pl. egy 2011-es animénél) Itt tényleg csak annyi történt, hogy valaki random elkezdte jelentgetni az animéket, mert neki nem tetszik.

2017. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy moderátornak épp elég munka a jelentéseket végignézni (amit sokan a 'nem tetszik' gombként fognak fel), nem fog nekiállni még pluszban keresgélni is.
2017. márc. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fognak nekiállni pluszban keresgélni. Egyébként is az az érdekük, hogy minél több videó legyen fent náluk, úgyhogy valószínű tényleg csak azokat szedik le, amik miatt szólnak nekik, hogy ne üssék meg a bokájukat.
2017. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!