Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypal - Pénz kivétel ("Withdr...

Paypal - Pénz kivétel ("Withdraw funds") OTP-s számlára - Hogyan kell helyesen megadni a bankszámla adatokat?

Figyelt kérdés
Van egy bizonyos összeg a Paypalomon, amit szeretnék az OTP-s számlámra utalni. Ez az első alkalom, hogy pénzt vennék ki, viszont nem vagyok teljesen biztos benne, hogy jól adtam meg a bankszámlám adatait. Ha pedig valami nem stimmel, akkor 1500 Ft-ot levonnak, de ezt biztosan tudja már aki benne van a témában. Egyrészt érdekelne, hogy "First name"-ként valóban a vezetéknevet kell-e megadni? Jópár weboldalon írják ezt, de évekkel ezelőtti az összes bejegyzés ezzel kapcsolatban. Másrészt, ha a bank nevét ("Bank name"), úgy adtam meg, hogy "OTP Bank", akkor működni fog, vagy másképp kell megadni? A válaszokat előre is köszönöm, de kérném, hogy csak az írjon, aki a közel múltban hajtott végre kiutalást OTP-s számlára.

#PayPal #OTP #pénzkivétel #withdraw money
2017. febr. 14. 00:37
 1/6 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, mert nekem is ott van és steam-re pl.

ífel tudom tölteni, de OTP-re nem tudom hogy kell anélkül hogy mondjuk összecsatolom a kettő fiókot.

2017. febr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

First name: keresztnév,

Last name: vezetéknév,

Bank nevének OTP vagy OTP Bank teljesen jó

Számlaszámot meg asszem IBAN formában kell megadni, de ebben már nem vagyok biztos, mert évek óta nem vettem le pénzt Paypal-ról, inkább elköltöttem.

2017. febr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! A first name = keresztnév, last name = vezetéknév egészen biztos? Ezen az oldalon pl teljesen mást irnak: [link]


Nekem is úgy lenne logikus ahogy írod, de eleve ez az oldal volt ami elbizonytalanitott.

2017. febr. 14. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, csak miattad megnéztem. First name-nek a keresztnevem, last name-nek a vezetéknevem van beírva, ráadásul ékezet nélkül. Nekem ezekkel az adatokkal gond nélkül leutalták a pénzt, igaz, kb. 4 éve kértem ilyen utoljára, azóta inkább elköltöttem a Paypal-ról a pénzt. De megkérdezhetem az öcsémet, ő rendszeresen szokott leutaltatni.

Amúgy: maximum kétszer változtathatsz a neveden (gondoltak arra is, ha pl egy nő férjhez megy)

2017. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi, akkor megpróbálom így.
2017. febr. 14. 16:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül is megérkezett a pénz 2 munkanapon belül hiánytalanul, "First name" keresztnév volt, "Last name" vezetéknév, és ékezetekkel írtam. (csak azoknak mondom, akik esetleg ugyan ezzel a kérdéssel találkoznának a jövőben)
2017. febr. 16. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!