Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azzal a kérdéssel fordulok...

Worum kérdése:

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy hogy kell seedelni ugyanis ma kaptam nCoret és letöltöttem egy játékot és nem írja ki hogy visszatöltöttem volna bármit is. Valahol az uTorrentben kell valamit beállítanom?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyi a dolgot, hogy bekapcsolva hagyod az uTorrent klienset, a letöltött játékot pedig hagyod benne futni.

A visszatöltés nem szó szerint értendő.

Tételezzük fel, hogy letöltesz egy 5 GB-os játékot. Akkor van 5 GB "tartozásod". Ezt ellensúlyoznod kell feltöltéssel. Ha az uTorrent kliensen fut egy torrent, tehát seedelsz, az szép lassan töltődik fel magától. (most ennek okát nem írom le, itt most lényegtelen)

A listában lévő torrent lényegében "termeli a feltöltést"

Érdemes több dolgot letölteni, mert akkor több helyről jönnek a feltöltött adatok.


Az a lényeg, hogy amikor csak lehet, az uTorrent mindig legyen bekapcsolva, a benne lévő torrenteket pedig ne kapcsold/töröld ki! Felesleges aggódni miatta, ha ezt betartod, rendben lesz feltöltésed. Csak tölts le sok mindent.

2017. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fusson a háttérben a kliens. Ennyi. Aktivitás alatt látod, hogy mit kell még és mennyi ideig seedelni. A seed a fájlok visszatöltését jelenti, az arányrendszert rég nem alkalmazzák, szal 48 órát kell seedelni, 1 hónapod van rá. Persze megszakíthatod, lefrissít a kliensed kikapcsolásnál és bekapcsolásnál is.
2017. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek :)
2017. febr. 14. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!