Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » (Aliexpress) véletlen töröltem...

(Aliexpress) véletlen töröltem a rendelést ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés
Hello.A rendelés után közvetlen töröltem. Volt 1 ugyanolyan rendelés ami sikertelen volt és aszt akartam törölni de elnéztem.Megszívtam vagy vissza jön a zsé? (40.000 huf)

2017. febr. 6. 22:11
 1/7 anonim válasza:
Ha Cancel order-re mentél akkor néhány napon belül visszakapod a pénzed a kártyádra.
2017. febr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
remélem.köszi a választ
2017. febr. 7. 18:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Valaki meg tudná nekem mondani h kb hány nap?Ez a törlés 6-án történt és már úgy kezdem érezni a lóvém hiányát.Egyébként csak egyféle képpen lehet törölni a cancel order-el?
2017. febr. 10. 21:13
 4/7 Trevor. ***** válasza:
10-15 munkanap
2017. febr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
o kösz (
2017. febr. 12. 21:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Ilyenkor hol landol a lóvé az eladónál vagy még az ali-nál?csakhogy feleslegesen ne reklamáljak.Ja és 15 munka napig ne is reklamáljak?
2017. febr. 19. 15:04
 7/7 Trevor. ***** válasza:

Az eladó, csak akkor kapja meg a pénzt, amikor te visszaigazolod, hogy megjött a termék vagy letelt a 60 nap. Na már most, mivel az eladó el se küldte a terméket, sőt beleegyezett a rendelés lemondásába, így a pénz az Alinál van jelenleg. Most arra a 10-15 munkanapra nem esküdnék meg, de úgy emlékszem annyi volt a szabályzatban.


Arró viszont mindenképpen győződj meg, hogy az eladó is beleegyezett a rendelés lemondásába!

2017. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!