Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom fiók segítség!?

Telekom fiók segítség!?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Múlt héten kötöttem internet előfizetést a telekomnál, amihez kaptam egy telekom fiókot de az előfizetésem nem tudom a telekom fiókkal összekötni és a szerződési dokumentumokat onnan kell letöltenem.

Mikor akarok csinálni egy előfizetést az MT azonosítóval valami jelszót kér, de nem a telekom fiók jelszavát, azt nem fogadja el... Másik külön jelszót pedig nem találtam sehol.

Szóval aki tudja hogyan tudnám a fiókomhoz csatolni az előfizetésem az kérem írja meg, mert én sajnos nem tudom hogy kell... :/

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2017. jan. 24. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A szolgáltató mit mondott?
2017. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy mit mondott?
2017. jan. 24. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5 számjegy a jelszó, olyasmi mint a PIN-kód, a szolgáltatónál kellett megadni.

Keresd meg őket!

2017. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tőlem nem kértek semmi ilyesmit.

A telefonos ügyfélszolgálaton tudnak segíteni, vagy fel kell keresnem a szolgáltatót?

2017. jan. 24. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Először próbáld telefonon!
2017. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2017. jan. 24. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
MT azonosítót megtalálod a csekk mellett a számlán. Ezt kérik (beütöd mobilról) és máris beszélhetsz az ügyfélszolgálattal.
2017. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!