Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobil internetet szeretnék,...

Mobil internetet szeretnék, melyik a legjobb? Anyagiak is érdekelnek!

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez így elég tág ,többet kellene tudni az internetezési szokásaidról,lakóhelyedről,stb mert különben csak olyan válaszok jönnek ,hogy nekem ilyen mobilnetem van nekem meg olyan,de gondolom nem arra vagy kíváncsi.

Te sem tudnál szerintem jól válaszolni egy ilyesmi kérdésre :Lábbelit szeretnék melyik a legjobb ? Anyagiak is érdekelnek.

2010. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Van 3 szolgáltató. Betelefonálsz és megkérdezed a pici kezeddel amit tudni akarsz. Csak ha nem túl bonyolult.
2010. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy egyes emberek milyen humorosak.
2010. máj. 6. 15:31
 4/7 kateamstrong válasza:

nekünk pannon mobil internetünk van itthon, korlátlan és viszonylag gyors, a lefedettsége is nagyon jó!

Pénz szempontjában sem a legrosszabb választás én ajánlom neked, hogy ezt válaszd!

2010. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy a Pannont ajánlottad!
2010. máj. 7. 09:35
 6/7 anonim válasza:
Kompromisszum, hogy fájlcserélő rendszerekre pl.: Torrent, Dc++ nem terjed ki a korlátlanságuk.
2010. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
megkérdezi a pici kezével??? értelmes hozzászólás! tárcsázni meg szájjal? az ilyeneket elnyomják otthon azért itt tahóskodik..
2010. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!