Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypal hozzáférési hiba?

Paypal hozzáférési hiba?

Figyelt kérdés

Egy ideig tökéletesen működött, ezen keresztül vásároltam ebayen. Aztán vagy két hete nem jön be az oldal, csak egy hiba üzenet:Access Denied

You don't have permission to access " [link] on this server.

Reference #18.47751602.1484412648.2d06e361

Ha ebayen rámegyek a fizetésre, majd kiválasztom a paypal fület akkor szintén ezt adja be. Telón se jön be az oldal. Viszont másik nettel bejön gépen is, telón is. Mi lehet a gond?



2017. jan. 14. 17:53
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Az internet szolgáltatónál van a hiba. Írd le nekik részletesen mit tapasztalsz. Én így tettem. Tegnap küldtem egy e-mailt ugyanis nálam sem működött. Ma hívtak munkaidőben, hogy sikerült megoldani a problémát. Hazaértem munkából kipróbáltam és most működik, betöltődik rendesen a paypal.

2017. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!