Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csak a kezdölapot...

Miért csak a kezdölapot nyitja meg?

Figyelt kérdés
Ujratettem az ezer éves gépemet az ezer éves xp-vel. Furcsa volt,hogy alapbol a végén szokott kérni hálozati beállitásokat,most nem kért. elindul az xp,se számítógép a tálca jobb oldalán,se hálozati kapcsolat a vezérlöpultnál.egy darab se,tök üres az egész.nagy nehezen szereztem a hálokártyához drivert mert legelöször nem én telepitettem a gépet.amiota nálam van azota most lett először ujratéve és most döbbentem rá,hogy egy darab illesztöprogramom soncs. Mindegy,feltettem a drivert,elindul a szélsebes chrome,de csak a kezdőlapot tölti be a többin ellenőriztetni akarka velem az internetkapcsolatot a kis mihaszna. Letöltettem a chromeot,annak a telepitésénél meg aztirja ki,hogy nincs elérhető frissités.telepiteni akartam de sebaj. Most ott tartok hogy van egy szutyok gépem,amin még net sincs,és nem tudom hogy mi baja van.router ugye rá van dugva a gépemre,tehát ilyen közvetlen kapcsolatba vannak,nem tudom hogy mondják,nem értek hozzá. Probáltam újra beállitani a modemet,de erre a 192.168...os hülyeségre amig nem telepitettem azt a tök felesleges drivert addig nem nyitott meg semmit,utána meg valami binges baromságot nyitott meg amivel ugye nem tudtam semmit állitani. Mégis mi a fészkes mányküt csiáljak????!!!!
2017. jan. 11. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívj egy szakértőt aki felrak a gépedre egy linuxot és felrakja neked az összes szükséges drivert. Mást se tudok ajánlani, mert hiába írsz ilyen szépen, francot se értek belőle.
2017. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!