Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen tartalmakat szerettek...

Milyen tartalmakat szerettek nézni YouTubon?

Figyelt kérdés
Mert vettem egy ujj gépet és el akarok kezdeni yutobozni videókat feltenni.Azért most akarok elkezdeni mert olyan gépet vetem amin a GTA 5 Ultrán fut meg minden videóvágó stb a régi gépem szar volt, és ezért kérdem hogy milyen tartalmakat szeretttek nézni mert szinte mindenhez lenne kedvem game play program bemutató esteleg játék program hackelés stb.

2016. dec. 27. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 90 %-ban zenét hallgatok. :)
2016. dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A maradék 10 %-ban meg ÉN magam készítek tutorialokat.
2016. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyedi légy.


Gameplayből van tucat. Programhackelések 95%-a meg kamu...


Ha youtube-ra akarsz tartalmat felrakni, akkor mindenképp vegyél jó mikrofont, ne egy notepadba írogasd a dolgokat, mert én azokat kapásból bezárom.


2: Legalább FHD kamera. Senki nem akar rossz minőségű videót látni


3: Légy egyedi. Ne kezdj be a gameplay és társai videóval, mert ebből már van 10000 és a kutya nem fogja nézni. Minecraft és társaira szintén ne támaszkodj. Tipikusan 9-13 évesek nézik.


4: Legyen önkritikád. Fogadd el a negatív kommenteket, ismerd fel magadban hogy hol hibázol, és hol tudod fejleszteni önmagadat. Mert ha egy negatív kommentre csak pocskondiázni tudsz, akkor annak nincs értelme.


5: Tudd mit csinálsz. Sony Vegast ismerd legalább középszinten = középszinten tudsz vágni.


6: Legyél kreatív, légy önmagad és tudj beszélni. A videókban nem egy határozatlan tesze-tosza 12 évest akarok látni aki gameplay videókat készít (legyen az GTA V vagy bármi más, mert ha rossz a hang/kép/vágás akkor rossz az egész videó), hanem egy olyat aki határozottan áll a kamera előtt, jól előadja magát, van stílusa, és érzéke is a vágáshoz.


Attól, hogy valakinek profi gamer gépe van, még nem jelent semmit.


Tipp: Tudj angolul középszinten. Anélkül nem nagyon fogsz boldogulni a videózás világában, tekintettel arra, hogy minden angolul van ha valami bajod van. Nem megy a sony vegas kiír egy hibaüzenetet, de nem tudom mit jelent, neten van megoldás de nem értem.....


Hogy mit akarok látni?


Egy olyan embert aki határozottan tud kiállni a kamera elé, van kreativitása és egyedisége (ezt manapság a legnehezebb elérni), ügyesen vág, ugyanakkor remek stílusa van. Természetesen ezentúl a kép és a hang is tökéletesen el van készítve / meg van vágva.


De az a meglátás, hogy aki itt kérdezi meg hogy mit csináljon youtube-ra, az kapásból a süllyesztőbe megy.


A nagy videósok sem azért kezdtek bele a youtube-ba, mert híresek akartak lenni, hanem mert saját magukat akarták szórakoztatni. Először csak maguknak csináltak videókat, és tették fel a netre, majd a híresség jött vele.


Megkérdezted itt, hogy mit akarunk. Hogyha a jegesmedve születésnének lassított felvételét akarjuk látni FHD-ban szakszerű kommentárral akkor arra mit mondasz? :)


Légy egyedi, és ügyes. Meg egy nagy adag kitartás és akaraterő is kellene.


Szerintem te nem vagy több mint 13 éves.... :)

2016. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel. Nem a tartalom a legfőbb lényeg, hanem az egyediesség és a minőség. Az emberek nem azt nézik, főként, hogy milyen tartalmat raksz fe, mert mindenkinek más az érdeklődési köre, és az sem jó ha mindenféle témából csinálsz egy kicsit mert abba bele lehet kavarodni. Értem, hogy van egy jó géped. De ne legyen minden nap 2 videó, mert az kicsit értelmetlen. Legyen minőség, azt hiszem egy-két videóst nézek akik nem fhd-ban vagy fölötte töltenek fel, hanem csak hd-ban. (Persze az egyik egy 10 milliós minecraft csatorna, akik hd-ban töltenek, a másik meg egy kisebb csatorna). Megnézheted a híres videósokat, mivel kezdték, LuckeY például kártyatrükkökkel, Unfield meg zenékkel, és kisebb vlogokkal. Szóval itt nem az a fő kérdés, hogy milyen tartalmakat szeretünk nézni, hanem az, hogy te milyen tartalmakkal szeretnél foglalkozni, amelyeket élvezettel csinálod, mert olyat nem néznek az emberek, amit csak úgy csinálsz, amit nem élveznek és te is csak immel-ámmal mondod a dolgaidat.

A game play tényleg ne minecraftról szóljon, hanem esetleg ha már megemlítettük GTA 5-ről, (De abból sem végigjátszás, hanem modokkal, vagy dlckkel foglalkozó), Vagy visszamehetsz a régi időkbe nosztalgiázni. Ez csak egy pár dolog.

A minőségre pedig nagyon rá kell gyurni, a gép csak egy dolog, kell egy vágóprogram, egy felvevőprogram, egy jó kamera és mikrofon, és persze kell, hogy ezekhetz értsél is valamit. A negatív kritikát pedig épatő jellegűen kell felfogni, nem egyből felháborodni, és csinálni egy dühöngő videót, hogy ez a +++++ mit képzel. Ehhez hozzá kell csapni sok kitartást, szorgalmat és türelmet, és akkor már nézni fognak.

Remélem segítettek a válaszok, és ha elkezded linkeld be a csatornádat, és megnézzük mit alkotsz.

2016. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!