Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valahogyan nem leeht rákeresni...

Valahogyan nem leeht rákeresni időre pontosan hogy pl a rádió egyen ekkor és ekkor milyen zene ment?

Figyelt kérdés
keresek egy zenét amit ma hallottam a rádióban egy régi talán kalózos zenének a feldolgozása volt. próbáltam kiszürni hogy mit énekelnek benne hogy könnyen rátudjak keresni de nem nagyon értettem... talán roll back in (szájn) gross now... stb stb ... és ez is cask részlet... ez kb ma az az 2016.12.23 kb 12-13- 13:30 körül ment
2016. dec. 23. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

De, rá lehet keresni.


[link]

2016. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pécs rádió egynél nem tudnál segíteni még hogy hogyan lehet régebbieket nézni mint jelenleg 17:28?
2016. dec. 23. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Javaslom, használd a Google-t. Első találaton például ott van az elmúlt 3 nap lejátszási listája:

[link]

2016. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!