Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jelzi, hogy van wifi de nem...

Jelzi, hogy van wifi de nem képes csatlakozni?

Figyelt kérdés
Tegnap 6 körül fogta magát a wifi és elkezdett nem működni.A gép is wifiről csatlakozik,az sem működik.Gondoltuk biztos a Diginél van a hiba majd megjavítják.Aztán semmi.Ma reggel felhívtuk a Digit,azt mondták ők nem látnak semmilyen problémát maguknál,és nem is jönnek ki,nálunk van a baj.Kábelről csatlakozik a gép azzal semmi baj,csak a wifi nem jó.Múltkor is volt ilyen,akkor hívtunk egy magánembert aki állítólag 2 perc alatt megcsinálta.Sajnos nem tudtam ellesni,hogy javította meg,mert nem voltam itthon.A magánembert kihívjuk hétfőn,azonban az lenne a kérdésem,hogy ti nem tudjátok,hogyan lehet megoldani?Nem hiszem,hogy túl bonyolult lenne,de sajnos mi nagyon hülyék vagyunk ehhez.Ha valaki tudja légyszi részletesen magyarázza el mert tényleg nem értünk hozzá.

2016. dec. 17. 18:43
 1/1 A kérdező kommentje:
Már rebootoltam és ki is húztam pihenni,de semmi.
2016. dec. 17. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!