Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízható ez a weboldal?

Megbízható ez a weboldal?

Figyelt kérdés
www.yoodli.hu Innen szeretnék "vásárolni", csak nem tudom, hogy megbízható-e. Ki kell adni hozzá a kártyaszámom, és a CVC2 kódomat, és ha jól tudom, ezekkel vissza lehet élni.
2010. máj. 2. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


én kicsit utána néznék az adatok alapján, ha valósak, szerintem megbízhatsz benne. Viszont! Nagy szerencse és sok idő kell ahhoz, hogy megérje ezen licitálnod, ezen kívül nem lesz elég teszem azt 12 kredit, hogy akármit elvigyél. Ha valakivel versenybe kerülsz egy licitben, valószínűleg mindketten addig licitáltok, amíg el nem fogy a kreditetek és ha neked van kevesebb, rögtön buktad. Ez veszélyes játék, viszont az üzemeltetőnek eléggé megéri. Baráti körben terveztük egy ilyen oldal indítását. Ez ki van számolva, ha egy termék az eredeti értékének a 10%-áért megy el, akkor nullszaldós az üzlet, tehát akkor nincs profit rajta, hanem csak az ára jött vissza. Ha viszont többért megy el, akkor meredeken nő a profit.


Egy példa az oldalról:


Philips 82cm-es LCD TV (32PFL3404/12) Kontraszt


ennyiért ment el: 29 064 Ft

eredeti ár: 109 990 Ft

----------------------------

ha kiszámolod ezen a terméken az üzemeltető bevétele, mivel egy kredit 100Ft és kreditenként 8Ft-tal nő a licit:

(29064 / 8)*100 + 29064 = 392364Ft,

azaz a profit: 392364 - 109990 = 282374Ft !!!


Gondold meg, hogy belekezdesz-e, mert ha már egy termékbe belelicitáltál 20 kreditet, nehéz lesz leállni és könnyen kilyukadhatsz ott, hogy többe került az eredeti árnál :)

Ha esetleg van módod rá, akkor utolsó percben licitálj egy termékre és rendelj egy DDoS támadást az oldalra, hogy ne lehessen elérni és máris a tied. A külföldi ilyen oldalakon ez a divat. ;)

2010. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. DDoS támadás. Leírnád, hogy ez mi? :)
2010. máj. 3. 14:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan, hogy mi ez. Csak, hogy lehetne ezt? Nem mintha megcsináltatnám, mert inkább veszek normálisan egy dolgot, mintha itt eszeveszett licitálásba kezdenék.
2010. máj. 3. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!