Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tölti rendesen a játékot...

Nem tölti rendesen a játékot a steam. Miért?

Figyelt kérdés
Ma megvettem a Counter Strike Global Offensive nevű játékot és arra lettem figyelmes hogy 10-30 másodpercenként meg-megáll a letöltés, azaz a fix letöltési sebességről leugrik 0 bytes/s -re. Merevlemezre írással lehet a gond, hogy esetleg az gyenge? Vagy egyéb fond?

2016. dec. 13. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel a steam azt is egyértelműen jelzi, hogy a merevlemezre írás milyen szinten pörög, ezt könnyen tudod magad is ellenőrizni.
2016. dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:
Ha gigabites sebességgel töltesz, azt biztos nem bírja egy átlagos merevlemez.
2016. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Steam világszerte elhelyezkedő tartalomszervereket használ. A Steam megpróbálja földrajzi elhelyezkedésed alapján kiválasztani a legjobb tartalomszervert. Ha a Steames letöltések lassabbak az elvárhatónál, ellenőrizd jelenlegi letöltési régiódat:

Indítsd el a Steamet.

Menj a Steam > Beállítások > Letöltések fülre.

A Letöltési régió alatt válaszd ki a régiót, amelyikben vagy, vagy amelyik a legközelebb van hozzád.

Kipróbálhatsz további régiókat is a közeledben, hogy megnézd, elérhető-e jobb kapcsolat.

2016. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Esetleg a neted lenne lassú?
2016. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 templarhunter95 válasza:

Szerintem ha más játékot sem tudsz letölteni, akkor rakd újra az Operációs rendszered.

Nekem is volt ilyen gondom aztán egy Win10-reinstall megoldott a gondomat.

2017. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!