Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent oldal első lépések...

Torrent oldal első lépések hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tori oldalt akarok elöször még ingyenesen majd persze bele vágnék csak most probálkozom [link] ezen az oldalon regiztem elvileg most van egy trackerem? Segítsetek!!! pls! lehet társulni max még 2fő
2010. máj. 2. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

utorrent programot töltsd le, ez lesz a kliens


töltsd le magáról az oldalrol a torrent fájlt, majd nyisd meg az utorrent programmal


utána kiírja a progi hogy a torrent fájl miket tartalmaz, pipáld ki amiket szeretnél letölteni közülük(ajánlott az összeset)

utána várd meg amig lejön(alapból a dokumentumok/download mappába rakja a cuccokat

2010. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és ajánlom a www.torrent.eval.hu oldalt.
2010. máj. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem oldalt akar létrehozni.


1) Ingyenes tárhelyen nem fog menni

2) PHP, mysql, egyéb ismeretek nélkül szintén nem

3) Így is van rengeteg, és sok olyan, amit nem is használ senki, mert beloadon, majomparádén, bithun, meg ncore-n minden fent van, külföldi nyílt trackerekről mindent le tudsz szedni.


De, ha még így is érdekel saját tracker, akkor szólj, fizess és segítek. Ingyen, sztem nem sokan fognak segíteni, mert php + mysql + AJAX és még sorolhatnám szakértelem kell hozzá. És jó programozóknak amúgy is sokat fizetnek nagy cégek is.


De pl saját szerverre is mindenképpen szükséged lesz, ami megint pénz.

2010. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!