Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik Budapest térkép, ahol...

Létezik Budapest térkép, ahol egérrel kijelölve az útvonalat megmutatja a távolságot km-ben a végpontok között?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

légvonalban ezt megcsinálja a boltban kapható térképed is, ráillesztessz egy vonalzót. Néhány aritmetikai művelet fejben és megvan a keresett távolság!


programtól én nem légvonalban, hanem inkább azt várnám el, hogy kijelölöm neki az utcákat, és úgy adjon távolságot


egy kezdő 20e forintos GPS is megcsinálja ezt neked.

2010. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

www.utvonalterv.hu

Ezzel pontosan megnézheted, hogy hogyan jutsz el a kívánt helyre, mennyi km kell megtenned, hány megálló bkv-val, szóval teljes tájékoztatást kapsz.

Én használom: szuper infó!

2010. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem a google maps a leggyorsabb és legegyszerübb erre a feladatra. ha pedig légvonalban szeretnéd megnézni a távolságot arra a google earth-et ajánlom.
2010. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazából olyasmire gondoltam, hogy egérrel kattintgatva bejelölök egy útvonalat (amit én gondolok) és megmondja a távolságot. Mellékutakon is, földút stb.

2010. máj. 1. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a google maps ezt is tudja. bejelölöd a kiinduló és cél pontokat, majd bárhogyan módosíthatod az egérrel huzogatva az útvonalat.
2010. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt nem is vettem észre. Ezt kerestem:)
2010. máj. 2. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!