Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek hogy gyorsan...

Mit tegyek hogy gyorsan küldjön képet? Ti hogy küldtok kepet ha lassu a net?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy gyorsan küldjön képet? Facebook messenger. Nagyon lassú a netem és csak orak múlva küld képet. De ha elküldöm vkinek és ugyanazt még vkinek akkor gyorsan elküldi. Fb liteot is használom de ugyanolyan lassú. Ha nincs mit tenni kérlek azt is mondjatok, köszönöm előre is!
2016. nov. 24. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Küldd el kisebb felbontásban a képet. (=alacsonyabb méret)

Ha valakinek elküldted a képet és utána ugyan ezt akarod elküldeni másnak is akkor nem kell még egyszer a lassú neteddel feltöltened, mert a FB "memóriából" küldi el.

2016. nov. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is ezt csinálom, kisebbre veszem a kép méretét, általában elég 1-2 Mpx, ami párszáz Kb
2016. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából azt nem értem,hogy miért nincs erre egy intelligens megoldás, hogy pl: a telódon 2 mappát látnál. Egy original és egy resized(átméretezett) , mikor küldesz,akkor egyszerűen választhatod az átméretezetett..
2016. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,persze kultúráltabb lenne,ha eleve az app/oldal oldaná meg ezt, még feltöltés előtt.
2016. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Veszteségmentes (pl. png) formátum helyett pedig veszteséges (pl. jpg) kép töredéke méretű.
2016. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!