Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire megbízható a Google...

Mennyire megbízható a Google Chrom? Nagyon lassú a gépem (80GB, ill.256MB), de én nem használom semmi különlegesre). Az Intener Explorerrel sokkal gyorsabb volt.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 05:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy korán írtad mert ennek semmi értelme :)

1.: ChromE

2.: Mire gondoltál a két számmal? HDD/RAM/VGA/CPU?

3.: A Google Chrome elég jó, nekem bevált. A Chrome-ot nem tudták feltörni ezzel szemben az IE8-at igen.

4.: Ha az IE gyorsabb nálad, minek akarsz átállni?

2010. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg mert az IE8 egy rakat fos?Használj Mozillát.
2010. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 80GB a merevlemez, 256MB RAM kapacitás. Azért kellene váltanom, mert a Mozilla nagyon lassú, az Explorerről meg azt hallottam, hogy nagyon sok vírust összeszed. Nekünk is volt már Trójánk.
2010. máj. 1. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
trójait nem lehet csak a böngésző miatt összeszedni, le is kell valamilyen úton-módon tölteni véletlenül, szóval nem hinném, hogy az IE a felelős. bár az igaz, hogy sok féreg és vírusos cookie lejöhet miatta. 80giga merevlemeznek meg semmi köze sincs a programok sebességéhez. a processzornak viszont annál inkább. a chorme-ot meg csak ajánlani tudom!
2010. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!