Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en nem kaptam meg egy...

Fantasya kérdése:

Ebay-en nem kaptam meg egy csomagot írtam az eladónak és vissza kaptam pay palon a pénzem elvileg a pay pal jelzi is hogy küldtek pénzt de viszont ezt az összeget sehol?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy sehol sem látom ezt az összeget amit vissza utalt az eladó és az érdekelne hogy hol van akkor most ezt a pénz? és honnan és hogyan tudnám levenni ha már vissza küldte

2016. nov. 13. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jelenik meg az egyenlegedben, akkor attól tartok hogy az eladó hazudott.
2016. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De pay pal-on hogyan tud megjelenni az összeg amit vissza küldött? az a baj csak ott jelenik meg hogy érkezett pénz de viszont sehol sem találom azt
2016. nov. 14. 00:06
 3/4 anonim válasza:
A paypal jelzi,hogy megkaptad a pénzt, de az nem a paypal számládon fog megjelenni,hanem néhány nap múlva a bankszámládon. Türelem, egy-két nap múlva látni fogod
2016. nov. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben Köszönöm!
2016. nov. 14. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!