Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van rá valami program megszűnt...

Van rá valami program megszűnt weboldalak megtalálására?

Figyelt kérdés

Megszűnt az egyik kedvenc fanfiction oldal, és nagyon bosszant, hogy nem mentettem le róla még pár olvasnivalót.


A google előzményekben viszont megvannak az oldalak, de ha rákattintok, akkor az az üzenet jön elő németül, hogy le van tiltva és nem elérhető.


Próbálkoztam a tárolt változatra kattintva, de akkor is csak 1 vagy 2 fejezet van eltárolva.


Ha az előzményekben az elmúlt hónapokban felkeresett oldalak megtalálhatók, tehát a linkek megvannak, akkor nem lehet valahogyan megkeresni az egyes fejezeteket, amiket akkor megtekintettem ???


A way-back machine-ra is rákaláltam, de nem tudom hogy kell használni. Illetve van valami egyéb oldal/program ezen kívül?


2016. okt. 31. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előzmény nem tárolja az oldal tartalmát, csak az oldalra vezető linket. Törölt oldal esetén nem működik.


A google tárolt változata a legjobb módszer.

A wayback machine dátum szerint mutatja hogy mikor állapotokról érhető el mentés, de ezek mennyisége és tartalma pont annyira nem számítható ki, mint a Google tárolt változatáé.

2016. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Archive.org-on nézd meg, hátha ott fent van. Esetleg nézz körül a többi fanfiction gyűjteményben, hátha máshova is feltöltötte a szerző.
2016. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogyan kell használni az Archive.org-ot?
2016. nov. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!