Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a wifi. Miért?

B~Way kérdése:

Nem működik a wifi. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem hogy a laptopomon nem mőködik a wifi... Miért?


2 Operációs rendszer van a gépemen.

Egy Windows 10 es és 1 windows 7 es.

A win 10 el csak annyi a probléma hogy állandóan összeomlik a kijelző illesztőprogramja. de nem ez a lényeg.

Wifi...

A W10 nél autómatikusan csatlakozik a wifire,vagy ha nem is akkor észleli.

A w7 viszont nem is látja. olyan mint ha ki lenne kapcsolva (Fn+F5 ben),szedtem le hozzá a lenovo oldaláról egy illesztőprogramot de az csak a vezetékes Ethernet et tudta megoldani a wifit nem.

Fn+F5 kombináció nem működik mert win 7 nél az Fn gomb nekem sose működik/működött.


Újraindítani a routert nem tudom mert én csak felhasználó vagyok. az üzemeltető meg nem fogja a kedvemért leállítani amikor másik 120 embernek tökéletesen működik (és nekem is Win 10 en). Nem lét elemem rajta a net de kell mert a w7 en játszani szeretnék de nem tudok net nélkül mert még a DirectX is netet akar ...


biost megnéztem, az engedélyezte a wifitesetleg valami ötletek?



2016. okt. 19. 15:33
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Előfordulhat, hogy arra a típusra nincsen megfelelő illesztőprogram a Win 7-hez.

Egyre több olyan laptop jelenik meg, ami csak Win 8-tól, sőt újabban csak Win 10-től felfelé működik. Legalábbis egyes részei.

2016. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáljam meg talán win 8 ra?
2016. okt. 19. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!