Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem kapok megerősítő...

Miért nem kapok megerősítő kódot? (Paysafecard)

Figyelt kérdés
Sziasztok, a mai nap beregisztráltam az oldalra és írták, hogy küldenek sms-ben egy kódot amit majd be kell írnom. Vártam, de nem kaptam semmit. Megnéztem a számomat, hogy jól ütöttem e be, de az is helyes volt. Rányomtam arra, hogy újra kérjem, azt írta, hogy pár másodperc és küldik. Még mindig nem kaptam semmit pedig már elmúlt több, mint egy óra. Frissítettem az oldalt és utána eltűnt az újraküldés és a telefonszámváltoztatás funkció is. Írtam a supportnak és még nem írtak vissza. Ilyenkor mit tudnék tenni? Megpróbáltam újra regisztrálni, de nem engedi, mivel ezen a gépen már regisztrálva van egy. A válaszotokat előre is köszönöm!

2016. okt. 17. 20:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!