Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pénzkeresés gyors nettel?

Pénzkeresés gyors nettel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a helyzet a következő.Adott egy 500mbit-es net,amiből 15MB/s le és 4MB/s fel el is jut.Adott még egy szinte 0-24-ben járó gép.Ennek kb a tized %-a sincs kihasználva(nagyszüleim facebookoznak,youtubeoznak,illetve nagyrészt idle-ben megy a gép)

Azon filóztam,hogy hogy lehetne ezt pénzzé tenni.A hardver nem egy erőmű,de ha kell és megéri szívesen fejlesztem.

Ilyeneken gondolkodtam,mint bitcoin bányászat(de ez elvetve,már rég nem éri meg),tárhely "bérbeadása"(nemtudom van-e ilyen,de van tengernyi hely szabadon),vagy esetleg VPN host(ezt se tudom van-e,meg hogy ezért fizetne-e bárki,de sávszélesség lenne elég.Tor exit node meg szokott futni,csak úgy mert fun)

Szóval valami bármi,értitek.Bocs ha hosszú voltam,köszi a válaszokat! :D



2016. okt. 15. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Ilyen kairos szintű hülyeségek vannak, de senki nem fog drágán bérelni kis tárhelyet
2016. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a cuccal semmiképp nem fog menni elmondom, hogy miért ezek a bérbeadások másképp működnek mint ahogy levannak írva a mesékben. Nekem adott a f**za kis erőművem i7-es proci meg minden ami kell, de ezzel sem lehet l**t sem keresni a tényezők a következők.


-ez a net lassú amid van.

-bitcoinnal akarsz pénzt keresni tehát ahhoz más processzor kell igazából egy teljesen külön szerver gép amihez a legolcsóbb ilyen speciális processzor is ami tud termeli valósan komoly összegeket mocskos drága.



Tehát ezt nem átlagos asztali számítógépekkel szokták csinálni, és rengeteg számítást kell végezned ha csak így neki állál azt sem tudnád hogyan kell kiszámítani , hogy mennyi pénzt kerestél:D JA és nem is tudnál ezek a cuccok nélkül.

2016. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami neked soknak tűnik az egy vállalatnak semmi.
2016. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és te ismersz bitcoinnal foglalkozó vállalatot? :D mert én kb 1-et.
2016. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek írtam, hogy a netje nem olyan gyors, illetve a tárkapacitása is nagyon Max 2-3TB. Ez semmi
2016. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen ez is igaz. [link] van pár cucc ami ehhez az egészhez kellene, hogy normálisan elkezd:D szerintem hamar elfog menni a kedved , vagy azt sem tudod mik ezek.

Amúgy megértem, hogy elgondolkodtál rajta, mert a csapból is ez folyik "kevés ráfordítással" stb aztán a cikket legtöbbször egy millómos gyökér írja. Ráadásul komoly hozzá értést igényel nem elég az a tudás amit asztali pc-vel tanultál meg.

2016. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdező már a kérdésben is elvetette a bányászatot
2016. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!